Ledri uron festën e Bajramit direkt e nga plazhi! - Bota Sot
Ledri uron festën e Bajramit direkt e nga plazhi!

Mediale Vip

Ledri uron festën e Bajramit direkt e nga plazhi!

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 15:47
Ledri Vula

Ledri Vula është njëri nga artistët më të kompletuar dhe të dashur që ka tregu muzikor shqiptar.

E aq i afërt dhe i dashur po vazhdon që të qëndroj ende me adhuruesit e tij, ku edhe këtë herë nuk ka harruar që të uroj për festën e shenjtë të Bajramit.

“Me fat bajrami, le te vërshoj bakllavaaa” kishte shkruar Vula në një postim të tij në “Instagram” .

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...