Nicole Kidman transformohet për rolin e ri - Bota Sot
Nicole Kidman transformohet për rolin e ri

Mediale Vip

Nicole Kidman transformohet për rolin e ri

Më: 23 gusht 2018 Në ora: 09:05
Nicole Kidman

Nicole Kidman ka ndryshuar pamjen e zakonshme joshëse të Hollivudit për hir të artit.

Aktorja fituese e çmimit Oskar, u shfaq si e çmendur dhe e lodhur në fotografinë e parë të filmit të ardhshëm të saj.

Filmi, i drejtuar nga Karyn Kusama, Kidmanin e sjell si një police të Policisë Los Angelosit, të quajtur Erin Bell.

Historia tregon se si Bell u fsheh si një grua e re prej bandës kriminale dhe ende përballet me ngjarjet traumatike.

Në një intervistë me Vanity Fair, Kusama tha se kishte një vizion të qartë se dhe për këtë rol e donte Kidmanin.

“Gjithmonë e dinim se ajo që donim ishte të dukej sikur ishte një grua e vërtetë mesatare me një të kaluar që mban në fytyrë”, tha Kusama për revistën.

Nga transformimi i Kidmanit, Kusama tha se aktorja thjesht dëshiron të jetë gati për të punuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...