Bebe Rexha sot feston ditëlindjen

Mediale Vip

Bebe Rexha sot feston ditëlindjen

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 14:19
Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush 29 vjeç, në kohën kur sukseset e saja nuk kanë të ndalur, ndërsa ka marrë shumë urime nga fansat, miqtë dhe familjarët e saj.

U bëfsh 100, Bebe!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat