Rike Roçi një sex-bombë e vërtetë, fotot e fundit do ju prishin qetësinë - Bota Sot
Rike Roçi një sex-bombë e vërtetë, fotot e fundit do ju prishin qetësinë

Mediale Vip

Rike Roçi një sex-bombë e vërtetë, fotot e fundit do ju prishin qetësinë

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 17:32
Rike Roçi

Ish banorja e Big Brother, Rike Roçi është një prej më të përfolurave. 

Gjatë këtij sezoni veror ajo ka ndarë foto mjaft sexy  me bikini, çka ka bërë që të jetë në top listën e femrave më tërheqëse. 

Edhe pse motit të nxehtë po i vjen fundi, Rikja nuk ndalet me postimet e saj. Fokusi i fotove të fundit ishin gjokset e saj bombastike dhe fundshpina qe ska të sharë.

Kjo verë duket se e ka marrë me të mira bukuroshen pasi duket se ka marrë disa kilogramë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...