Kim paguan vajza që t’ia provojnë rrobat - Bota Sot
Kim paguan vajza që t’ia provojnë rrobat

Mediale Vip

Kim paguan vajza që t’ia provojnë rrobat

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 06:57
Khloe, Kim Kardashian dhe Kendall Jenner

Në sezonin e ri të serialit ‘Keeping up with the Kardashians’ çdo ditë e më tepër po zbulohen sekrete të çuditshme të familjes, sjelljet e tyre dhe se si pasuria që kanë po i kalon kufijtë e normales.

Në episodin e fundit, bukuroshja Kim Kardashian kishte deklaruar se kishte paguar asistenten e saj qe t’i bënte selfie pasi nuk donte ta lodhte kyçin e dorës.

Mirëpo kjo nuk është e tëra. Ajo tha se tashmë kishte paguar edhe vajza modele me përmasat e saj që t’ia provonin rrobat dhe t’ia dërgonin fotografitë, kështu që ajo do të vendoste se çfarë të vishte.

Anëtarët e familjes Kardashian tashmë njihen për jetën e tyre luksoze dhe viteve të fundit janë bërë edhe imazh i shumë markave të njohura botërore të modës, meqë paraqitja e tyre ka ndikim të madh tek publiku i gjerë dhe janë shumë vajza nëpër botë që ndjekin shembujt e tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...