Detaje të reja nga vdekja e reperit amerikan 26 vjeçar, Mac Miller - Bota Sot
Detaje të reja nga vdekja e reperit amerikan 26 vjeçar, Mac Miller

Mediale Vip

Detaje të reja nga vdekja e reperit amerikan 26 vjeçar, Mac Miller

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 23:43
Mac Millerit

Shtëpia e Mac Millerit nuk dukej si sfond i drogës … por kjo është pikërisht ajo që policët mendonin kur nisën kontrollin.

Burimet e zbatimit të ligjit tregojnë për TMZ, se ata gjetën vetëm një sasi të vogël pluhur të bardhë kur kontrolluan shtëpinë për fakte se si Mac vdiq.

Ata gjithashtu besojnë, bazuar në biseda me dëshmitarë dhe prova të tjera … shtëpia ishte pothuajse e pastruar, kështu që nuk kishte prova për përdorimin e drogës.

Policët besojnë se Mac OD’d vdiq nga overdoza, dhe burimet e zbatimit të ligjit thonë se nuk ka kuptim se dikush që konsumoi një dozë fatale do të kishte parashikimin për të pastruar shtëpinë e shisheve të pilulave, ilaçeve ilegale, si dhe vegla të drogës.

Për më tepër … kishte njerëz në shtëpinë e Mac-it, të enjten dhe të premten … gjatë kohës që dikush thirri 911.

Policët thonë se askush nuk ka thënë se e kanë parë Mac të gjallë pas të enjtes së natës.

Dhe, burimet e gazetës TMZ janë të vetëdijshme se 26-vjeçari kishte luftuar me abuzimin e substancave.

Mac u gjend i vdekur në shtëpinë e tij të premten në mesditë.

Shkaku zyrtar i vdekjes do të përcaktohet nga LA. County Coroner pasi të kryhen testimet toksikologjike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...