Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra ekspozon trupin - Bota Sot
Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra ekspozon trupin

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra ekspozon trupin

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 16:51
Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra së fundmi është ndarë nga ish i fejuari i saj, Seldi Qalliu. Kësaj të fundit duket se ndarja nuk ja ka lënë shenjë.

Kjo shihet në postimet e fundit të këngëtares ku shihet e lumtur dhe po shfaqë format trupore.

Në foton e fundit të postuar në Instagram, Mimoza e veshur me veshje sportive, e shtrirë, vë në pah format trupore shumë mirë të formësuara.

Ende nuk është dhënë ndonjë arsyeje pse Seldi dhe Mimoza janë ndarë, dyshja kanë qëndruar të heshtur deri më tani.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...