Modelja që preferon të pozojë pa grim e që duket për mrekulli - Bota Sot
Modelja që preferon të pozojë pa grim e që duket për mrekulli

Mediale Vip

Modelja që preferon të pozojë pa grim e që duket për mrekulli

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 07:33
Modelja Dorina Gegic

Modelja Dorina Gegici është më ndryshe për faktin se gjithnjë preferon të dalë sa më natyrale.

Ajo nuk heziton të publikojë edhe fotografi pa grim dhe pa filtra.

Sigurisht bukurinë që ia dha Zoti ajo po e ruan pa asnjë ndërhyrje në të.

Madje modelja është mjaft e suksesshme në botën e modës dhe realizimit të fotosesesioneve në përgjithësi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera