Morena Taraku ha me dy lugë, Ledri Vula ka një mesazh për të - Bota Sot
Morena Taraku ha me dy lugë, Ledri Vula ka një mesazh për të

Mediale Vip

Morena Taraku ha me dy lugë, Ledri Vula ka një mesazh për të

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 10:45
Këngëtarja Morena Taraku

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për  postimet e shumta në rrjetet sociale. Po ashtu ajo poston shpesh herë nga palestra ku kryen ushtrimet.

Së fundmi ajo postoj një video pasi kishte përfunduar palestrën ku shihet duke ngrënë gjellë me dy lugë.

Komentet në video ishin nga më të ndryshmet por ai i reperit Ledri Vula ishte më i veçanti. Ledri në komentin e tij kishte shkruar: “Kur jom kon i vogel gjyshja mthojke mos ha me dy lug se i merr dy gra”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How I feel after my daily workout????

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Gjatë verës Morena nuk ishte shumë aktive në muzikë duke publikuar vetëm një këngë “Femnat” në bashkëpunim me Dj Dagz dhe PM, e cila u pëlqye shumë në publik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera