Cheryl kapet për herë të parë me djalin e saj - Bota Sot
Cheryl kapet për herë të parë me djalin e saj

Mediale Vip

Cheryl kapet për herë të parë me djalin e saj

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 18:19
Cheryl me djalin

Cheryl është parë në publik me djalin e saj Bear për herë të parë.

Fëmija është 18 muajsh por nuk është parë kurrë.

Cheryl dhe ish i dashuri i saj, Liam Payne, kanë qenë shumë privat në lidhje me vogëlushin madje as fotografi nuk kanë postuar asnjëherë.

Në fotot e kapura nga paparacët, djali shihet vetëm nga mbrapa teksa është në duart e nënës.

Cheryl dhe Liam njoftuan për ndarjen e tyre dy muaj më parë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera