Bashkëshortes së Granit Xhakës i shkruan aktorja e njohur turke, zbuloni çfarë i thotë - Bota Sot
Bashkëshortes së Granit Xhakës i shkruan aktorja e njohur turke, zbuloni çfarë i thotë

Mediale Vip

Bashkëshortes së Granit Xhakës i shkruan aktorja e njohur turke, zbuloni çfarë i thotë

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 09:21
Granit Xhaka, Leonita Lekaj dhe Amine Gulse

Granit Xhaka është një ndër futbollistët më të mirë shqiptarë. Mesfushori që aktivizohet me Kombëtaren e Zvicrës po kalon një periudhë shumë të mirë në karrierën e tij te Arsenal, por edhe në anën sentimentale pasi së fundmi është martuar me Leonitën. Kjo e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale dhe e ndjek bashkëshortin e saj pothuajse në të gjitha ndeshjet. Në ndeshjen e fundit ishte pikërisht Xhaka ai që i dha 3 pikëshin Arsenalit me një “perlë” nga godita e dënimit dhe në shkallët e stadiumit ishte Leonita. Ajo ka publikuar një foto teksa po shikonte nga afër ndeshjen e Arsenal.

Në mesin e shumë komenteve të bie në sy komenti i aktores së njohur turke, Amine Gulse, e cila njëkohësisht është edhe e dashura e futbollistit, bashkëlojtarit të Xhakës, Mesut Ozil.

Ajo i ka komentuar dy emoji me zemra te syte dhe një flakë si për të na treguar që ka një marrëdhënie të mirë me Leonitën.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera