Victoria e lëshon veten, kërcen këngën e Spice Girls mbi divan - Bota Sot
Victoria e lëshon veten, kërcen këngën e Spice Girls mbi divan

Mediale Vip

Victoria e lëshon veten, kërcen këngën e Spice Girls mbi divan

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 10:03
Victoria Beckham

Victoria Beckham ka festuar 10-vjetorin e krijimit të markës së saj të modës në një klub të Londrës, bashkë me modelet Winnie Harlow dhe Adwoa Aboah, dhe ikonat e sektorit si Charlotte Tilbury dhe Alexa Chung.

Festa është organizuar nga i shoqi, David, dhe drejtori i British Vogue, që ka qenë gjithnjë mbështetës i saj, Edward Enninful. Gjatë festës në nder të saj stilistja e ka lëshuar komplet veten. Në një video të postuar në Instagram ish bukuroshja e Spice Girls ka shijuar në maksimum ritmet e një kënge të grupit, “Spice up your life”, duke i dhënë një tjetër interpretim këngës ikonë të vitit 1997.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera