Rrjedh aksidentalisht online albumi i Rita Orës - Bota Sot
Rrjedh aksidentalisht online albumi i Rita Orës

Mediale Vip

Rrjedh aksidentalisht online albumi i Rita Orës

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 20:03
Rita Ora

Albumi i dytë i shumëpritur i Rita Ora dhe data e lëshimit aksidentalisht kanë rrjedh në internet.

'Phoenix' pritet të publikohet më 23 nëntorit, ka bërë të ditur faqja e internetit HMV, e cila më pas ka hequr artikullin e botuar.

Këngëtarja e hitit 'Girls' zbuloi së fundmi se albumin e saj më të ri do ta lansojë më vonë këtë vit, pas disa vonesave, për shkak të largimit të saj nga kompania  Roc Nation e Jay-Z.

Albumi i parë i këngëtares 27-vjeçare ‘Ora” debutoi në vitin 2012.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera