Lumi B në një moment romantik me gruan - Bota Sot
Lumi B në një moment romantik me gruan

Mediale Vip

Lumi B në një moment romantik me gruan

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 15:18
Lumi B dhe Miranda

Reperi Lumi B dhe gruaja e tij Miranda, konsiderohen si njëri ndër çiftet që duhet marrë shembull.

Raportet e tyre bashkëshortove po aq miqësore janë arsyeja se përse pothuajse të gjithë kanë dëshirë të jenë si ata.

Dyshja janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit dhe komentet e fansave janë të shumtë.

Mbrëmë çifti kanë dalë për tu argëtuar me disa prej fytyrave të njohura publike përfshirë edhe Ledri Vulën, tashmë nënkryetar i KB ‘Z Mobile Prishtina’, me Ermal Fejzullahun me gruan etj.

Në njërën prej fotove të publikuara, Lumi B dhe gruaja e tij duken shumë romantik dhe më të dashuruar se kurrë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat