Butrint Imeri çmend vajzat me këtë fotografi nga dasma e Gjikos dhe Elitës - Bota Sot
Butrint Imeri çmend vajzat me këtë fotografi nga dasma e Gjikos dhe Elitës

Mediale Vip

Butrint Imeri çmend vajzat me këtë fotografi nga dasma e Gjikos dhe Elitës

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 19:22
Butrint Imeri

Projektet e Butrint Imerit gjithmonë pëlqehen shumë nga publiku. Por jo vetëm për projekte ai pëlqehet shumë nga vajzat për pamjen që ka.

Fotoja e fundit e postuar nga ai në dasmën e Gjikos dhe Elita Rudit, tregon edhe njëherë se sa simpatik është Butrinti. Komplimentet nga vajzat kanë qenë të ndryshme.

Në përshkrimin e fotos ai shkroi: “Ça po bojna more kete dimer?”. Me këtë përshkrim këngëtari duket se paralajmëron projektet të reja.

Gjatë kësaj vere, Butrinti korri sukses me projektet e tij, ku po thuajse çdo natë ai ishte prezent në diskotekat shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...