I bërë tapë! Momenti kur Ledri fillon të zhvishet në dasmën e Gjikos - Bota Sot
I bërë tapë! Momenti kur Ledri fillon të zhvishet në dasmën e Gjikos

Mediale Vip

I bërë tapë! Momenti kur Ledri fillon të zhvishet në dasmën e Gjikos

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 19:52
Ledri Vula

Dasma e Gjikos dhe Elitës është një nga ngjarjet më të përfolura që nga mbrëmë.

Pak muaj pasi kishin lidhur fejesë, çifti vendosën të kurorëzojnë dashurinë me martesë me një dasmë madhështore.

Dasma u mbajt në ambient të hapur, ndërsa të ftuar ishin familjarët, miqtë dhe kolegët e Gjikos dhe Elitës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shkoj kmisha ????????????????♥?♥????? #ledrivula #ledrizlla

A post shared by Ledri Vula (@ledri_love) on

Të ftuarit u argëtuan në maksimum deri në orët e vona, e dikush prej tyre kishte pirë aq shumë saqë nuk ndalej së vallëzuari.

Një nga ta ka qenë edhe reperi Ledri Vula, i cili në një video të postuar në rrjete sociale shihet teksa po vallëzonte i rrethuar me shoqëri, ndërsa këmishën gati sa nuk e kishte zhveshur fare.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera