E dashura e Ledrit ishte në dasmën e Elitës dhe Gjikos dhe ja si dukej ajo - Bota Sot
E dashura e Ledrit ishte në dasmën e Elitës dhe Gjikos dhe ja si dukej ajo

Mediale Vip

E dashura e Ledrit ishte në dasmën e Elitës dhe Gjikos dhe ja si dukej ajo

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 06:59
Ermal Fejzullah, Ledri Vula dhe Lumi B

Nëse mendonit se këngëtari i njohur shqiptar Ledri Vula ishte vetëm në dasmën e Elitës dhe Gjikos, gaboheni.

 Ai sigurisht që ishte i shoqëruar nga e dashura e tij, Sara.

Edhe pse nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre, kudo në evenimente të ndryshme ata shfaqen së bashku. Ledri nuk ka publikuar asnjë foto me të dashurën, por grimieria Sellma na e ka dhënë kënaqësinë për ta parë si dukej Sara në dasmën e Elitës dhe Gjikos.

Sellma ka publikuar një video të shkurtër me Sarën nga dasma dhe kjo e fundit dukej mjaft bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera