Ana Kabashi ka trupin perfekt, nuk heziton të zhvishet në bikini - Bota Sot
Ana Kabashi ka trupin perfekt, nuk heziton të zhvishet në bikini

Mediale Vip

Ana Kabashi ka trupin perfekt, nuk heziton të zhvishet në bikini

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 20:50
Ana Kabashi

Këngëtarja Ana Kabashi është njëra nga këngëtarët që komentohet më së shumti për pamjen e saj fizike.

Me linja e tonifikuara trupore ajo shpesh herë merr vëmendjen nëpër rrjetet sociale.

Me fotografinë e postuar në “Instagram” ajo me të vërtetë dëshmon se është njëra nga këngëtaret me linjat trupore më të mira.

Në bikini dhe me syze, trupi i Ana Kabashit shkëlqen i tëri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...