Lumi B dhe gruaja e tij pranuan sot një dhuratë të veçantë - Bota Sot
Lumi B dhe gruaja e tij pranuan sot një dhuratë të veçantë

Mediale Vip

Lumi B dhe gruaja e tij pranuan sot një dhuratë të veçantë

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 23:16
Lumi B dhe Miranda

Reperi Lumi B dhe Miranda, gjatë ditës së sotme e kanë pranuar një dhuratë të veçantë.

Fjala është për një libër kujtimesh në të cilën fshihen fotografi të ndryshme të familjes së tyre.

‘’Historia jonë e dashurisë’’ shkruan mbi të, ndërsa gruaja e reperit e ka ndarë me ndjekësit në Instastory.

Kujtojmë se Lumi dhe Miranda janë prindër të një djali i cili quhet Blini dhe është shumë simpatik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat