Vajza më e bukur në botë sot është pjesë e Javës së Modës - Bota Sot
Vajza më e bukur në botë sot është pjesë e Javës së Modës

Mediale Vip

Vajza më e bukur në botë sot është pjesë e Javës së Modës

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 13:22
Tilan Blondo

Tilan Blondo ishte vetëm gjashtë vjeç kur ajo u emërua vajza më e bukur në botë dhe kur ishte në ballinën e revistës Vogue Enfants, dhe në moshën 10-vjeçe ishte pjesë edhe e Vogue francez.

Emri i saj i vërtetë është Tilen Lena Ros Blondo e lindur më 5 prill 2001. Vajza e yjeve të futbollit Patrick Blond dhe Veronica Loubra, një aktore franceze dhe prezantuese televizive, në Parisin e saj të lindjes e krahasojnë atë me legjendën Brigitte Bardo.

Kur ishte 16 vjeç, ajo u bë pjesë e Javës së Modës, por gjithashtu shëtiti në pista. Tani, në moshën 17-vjeç, ajo u kthye në Milan Fashion Week.

Këto ditë ajo eci në pistën për markën e modës Byblos në Milano, dhe dukej me të vërtetë fantastike.

Kjo nuk ishte paraqitja e saj debutuese në pistë, por vitin e kaluar ajo u shfaq si një nga modelet për D & G.

Ndryshe, Tilan në Instagram ka më shumë se dy milionë ndjekës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...