Uouuu! Ja surpriza që Kim Kardashian u kishte përgatitur fansave… ‘paralizohet’ rrjeti nga FOTOT superseksi - Bota Sot
Uouuu! Ja surpriza që Kim Kardashian u kishte përgatitur fansave… ‘paralizohet’ rrjeti nga FOTOT superseksi

Mediale Vip

Uouuu! Ja surpriza që Kim Kardashian u kishte përgatitur fansave… ‘paralizohet’ rrjeti nga FOTOT superseksi

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 17:10
Kim Kardashian

Dalja e fundit e Kim Kardashian në Miami, Florida, vërteton edhe njëherë se kush është mbretëresha e të pasmeve më seksi.

Ajo ka treguar gjatë gjithë kësaj kohe se ka mbajtur një regjim ekstrem për të punuar trupin e saj që nga viti i shkuar kur në rrjet u shpërndanë disa foto të saj plot celulit në të pasmet.

Ylli i reality-show “Keeping Up With the Kardashians” është fotografuar teksa merrte poza para fotografit të saj personal me një pakë bikini tejet të vegjël dhe një bluzë të bardhë dhe sigurisht e gjithë vëmendja ishte drejt saj.

37-vjeçarja ka mahnitur edhe njëherë me format e saj të ekspozuara më së miri në pozicionet e këtyre fotove.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera