Njihuni me dentisten seksi shqiptare - Bota Sot
Njihuni me dentisten seksi shqiptare

Mediale Vip

Njihuni me dentisten seksi shqiptare

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 07:09
Ornela Ramanjaku

Kjo është Ornela Ramanjaku 26 vjeçe me origjin nga Lushnja është një nga dentistet më të bukura të momentit. Ka jetuar për 8 vite në Tiranë dhe ka 1 vit që është kthyer në vendlindjen e saj Lushnje ku ka edhe një klinik të veten.

Ajo është një mjeke stomatologe dhe ish studente ekselente, për momentin ajo është duke u specializuar për kirurgji implantologji që të jetë sa më e aftë në punen e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera