“Cilat janë 4 gjërat që shikon te një njeri nudo?”, përgjigja e këngëtares së njohur shkakton të qeshura në emision

Mediale Vip

“Cilat janë 4 gjërat që shikon te një njeri nudo?”, përgjigja e këngëtares së njohur shkakton të qeshura në emision

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 17:57
Era Rusi

Ditën e sotme këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar në emisionin “Trokit”, ku foli për bashkëpunimin me Rezmije Osmanin për këngën “Telat e zemrës” që pati shumë sukses.

Rusi foli gjithashtu edhe për fitimet nga klikimet e këngës. Më pas ajo u bë pjesë e një loje ku në gjashtë sekonda duhet t’i përgjigjej pyetjes së bërë nga moderatori.

Një nga pyetjet ishte: “Cilat janë katër gjërat që shikon të parat te një njeri nudo?”.

“Sytë, vetullat, buzët dhe hundë”, u përgjigj menjëherë Era duke shkaktuar të qeshura në studio.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat