Morena Taraku pranon një dhuratë të veçantë nga FFK - Bota Sot
Morena Taraku pranon një dhuratë të veçantë nga FFK

Mediale Vip

Morena Taraku pranon një dhuratë të veçantë nga FFK

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 23:02
Morena Taraku

Morena Taraku është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare e cila njihet për jetën luksoze që bën.

Taraku kësaj radhe ndau një postim me ndjekësit e që tregon se ka pranuar një dhuratë nga FFK,(Federata e Futbollit të Kosovës).

Ajo ka falënderuar ekpin e Kosovës për dhuratën e bërë ku në fanelë është i shkruar emri i këngëtares shqiptare.

Ndryshe, nesër pritet të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës e që me siguri se edhe Taraku do jetë e pranishme.

Kujtojmë që nuk ka më bileta për ndeshjen Kosovë – Maltë në pikat e shitjes nëpër dyqanet e Ipkos.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera