Mahnit Bleona, shfaqet e veshur me të bardha - Bota Sot
Mahnit Bleona, shfaqet e veshur me të bardha

Mediale Vip

Mahnit Bleona, shfaqet e veshur me të bardha

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 06:21
Bleona

Ashtu sic ka paralajmëruar edhe më herët këngëtarja Bleona Qereti do të publikojë së shpejti klipin e saj më të ri me titull “Monstër”.

Pas fotos e veshur me lëkurë edhe sipër një makine, këtë herë këngëtarja ka surprizuar përmes një tjetër foto të marrë nga klipi i saj.

Këtë herë e shohim Bleonën të veshur tërësisht me të bardha dhe në formë mjaft dhe tejet rrezëllitëse. Edhe këtë herë ajo ka marrë shumë komente nga ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera