Ilda Bejleri çmend tifozët me foton nga stadiumi “Elbasan Arena” - Bota Sot
Ilda Bejleri çmend tifozët me foton nga stadiumi “Elbasan Arena”

Mediale Vip

Ilda Bejleri çmend tifozët me foton nga stadiumi “Elbasan Arena”

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 06:31
Ilda Bejleri

Shqipëria luajti ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bejleri ishte në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komentet e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në Instagram teksa duket tejet tërheqëse.

Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive më tërheqëse dhe seksi në vendin tonë.

Më poshtë keni foton e saj realizuar mbrëmjen e sotme para takimit Shqipëri-Jordani.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera