Me kë e tradhtoi Jay Z, Beyoncen? - Bota Sot
Me kë e tradhtoi Jay Z, Beyoncen?

Mediale Vip

Me kë e tradhtoi Jay Z, Beyoncen?

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 07:06
Beyonce dhe Jay Z

U përfol që ishte Rita Ora, por këngëtarja kosovare e mohoi me forcë dhe ka pasur të drejtë. Një kushëri i Beyonces, Marlon shkroi së fundi në Twitter se bëhet fjalë për një këngëtare e cila siç thotë ai : “Këndon si një mace e plagosur në një rrugicë“, duke iu referuar kështu njërës prej pjesëve të…Rihanës!!!!!

Thuhet se edhe incidenti i famshëm i ashensorit, ku Solange e sulmoi Jay Z-në, ka qenë pikërisht afrimiteti i madh i tij me të mbrojturën e vet, yllin nga Barbadosi. Në 2016-tën, Beyonce gati sa s`qenka ndarë me Jay Z-në, por reperi i është lutur dhe e ka bindur të mos e merrte një vendim kaq radikal.

“Kisha një stil jete shumë kaotik, plot festa e net te humbura”, u shpreh ai vetë një vit më vonë. “Ajo donte të ikte; mezi e binda të mendohej edhe një herë” shtoi reperi, dhe duket se ka ndryshuar vërtet, meqë këngëtarja së fundi shprehet mjaft e kënaqur me martesën e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera