Aktori s'ndahej dot nga vesi, i merr jetën alkooli - Bota Sot
Aktori s'ndahej dot nga vesi, i merr jetën alkooli

Mediale Vip

Aktori s'ndahej dot nga vesi, i merr jetën alkooli

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 07:59
Austin Powers

Vdekja e aktorit Verne Troyer po konsiderohet si vetëvrasje.

49-vjecari i ndjerë njihej për rolin e tij tek "Austin Powers". Sipas zyrës së Kontrollit Mjekësor në Los Anxheles, ai ndërroi jetë për shkak të dehjes nga alkooli.

Ai u dërgua me urgjencë në spital dhe vdiq pas tre javësh, përkatësisht më 21 prill.

Analizat tregojnë se Verne e kishte kaluar tre herë limitin e pijes. Një mik i tij dëshmoi për policinë dhe mjekët duke thënë se gjatë asaj kohe aktori ka qenë i mërzitur, i dehur dhe në gjendje depresive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera