Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja tek nëna e Taynës - Bota Sot
Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja tek nëna e Taynës

Mediale Vip

Darkon me prindërit, e gjithë vëmendja tek nëna e Taynës

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:13
Doruntina Shala - Tayna

Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna është goxha aktive në rrjetet sociale.

E nuk ka dyshim se edhe emri i saj është ndër më të komentuarit në shtypin mediatik.

Kjo ngase ajo posedon një karrierë të bujshme profesionale ani pse ka vetëm katër këngë të lansuar.

Tani, Tayna ka publikuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet duke darkuar bashkë me prindërit e saj.

“Darkë me nënën dhe babin”, shkruan Tayna, nëna e së cilës duket tejet e bukur gjersa lirshëm mund të thuhet se Tayna e ka trashëguar bukurinë nga ajo.

“Doruntina”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo ku  e përshkruan vetën me emrin real të saj. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera