Lakuriq dhe seks në dush, kush është shqiptari që po ngre temperaturat? - Bota Sot
Lakuriq dhe seks në dush, kush është shqiptari që po ngre temperaturat?

Mediale Vip

Lakuriq dhe seks në dush, kush është shqiptari që po ngre temperaturat?

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:40
Ilustrim

Kuzhinieri shqiptar, Renato Mekolli, ka dashur sëfundmi të na përshëndesë me disa foto të nxehta, të cilat ndoshta nuk janë as të tijat, por diçka e ka ngacmuar dhe i ka ngjallur kureshtjen.

Ai ka publikuar foton e dy personave në dush, tërësisht lakuriq.

Askush nuk e di se çfarë ka dashur Mekolli të tregojë me këto pamje hot.

Nga xhami i dushit shihen siluetat e dy personave.

“Natën e mirë”, ka shkruar ai në diçiturë, por nga sa kuptohet, sigurisht që nuk është ai në foto, por me gjasë duhet të jetë një foto e marrë në internet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera