Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur - Bota Sot
Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur

Mediale Vip

Channing Tatum në lidhje me këngëtaren e njohur

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:54
Jessie J dhe

Channing Tatum ka pak kohë që u nda me Janna Dewan.

Por, tashmë po flitet se ai është në lidhje me këngëtaren dhe yllin, Jessie J .

Sipas Us Weekly, ata të dy po takohen me njëri tjetrin dhe duket se po kuptohen goxha mirë.

“Është diçka e re, ata po kalojnë mirë së bashku” ka thënë ky burim për këtë medium.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera