“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja - Bota Sot
“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja

Mediale Vip

“Zhade” pozon nudo për revistën prestigjioze, kjo është arsyeja

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 10:34
Giovanna Antonelli

Aktorja Giovanna Antonelli e cila nga të gjithë njihet me rolin e ‘Zhades’  nga seriali ‘Clone’ e ka rikthyer sërish vëmendjen e pubikut e kësaj here duke pozuar komplet e zhveshur.

Këtë e ka bërë në muajin e sensibilizimit ndaj kancerit të gjirit dhe për nder të kësaj ajo ka hequr të gjitha rrobat për të pozuar për revistën prestigjioze “Vogue’ në Brazil.

‘’Dëshironim të bënim diçka provokuese në mënyrë që të tërhiqnim vëmendjen e njerëzve tek ato gjëra që kërkojnë vërtetë vëmendje. Sa më shumë femra të bindim që të kontrollojnë gjoksin e tyre vetë, aq më shumë informacion do të marrim rreth kancerit të gjirit’’, kishte shkruar ‘Zhade’ pranë fotos të cilën e ndau me ndjekësit në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera