Stanaj publikon versionin e tij të këngës “Amorfoda” - Bota Sot
Stanaj publikon versionin e tij të këngës “Amorfoda”

Mediale Vip

Stanaj publikon versionin e tij të këngës “Amorfoda”

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 10:50
Stanaj

Këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare, Stanaj, ka publikuar një “cover” të ri.

Këngën që e ka realizuar në versionin e tij Albert Stanaj është “Amorfoda” nga Bad Bunny.

Tashmë video është publikuar në rrjetin social YouTube dhe mund të dëgjohet në version të plotë.

Këngëtari kështu vazhdon lansimin e projekteve ashtu si i paralajmëroi.

Stanaj qëndroi gjatë verës në Kosovë.

Ai performoi në festivalin Sunny Hill bashkë me emra të njohur të skenës vendore dhe ndërkombëtare.

Stanaj shpesh është komplimentuar për potencën vokale nga emra si Drake e yje tjera botërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera