Sportistët e Kosovës, çifti më i lumtur - Bota Sot
Sportistët e Kosovës, çifti më i lumtur

Mediale Vip

Sportistët e Kosovës, çifti më i lumtur

Nga: Kemajl Goca Më: 11 tetor 2018 Në ora: 12:52
Sportistët e Kosovës, çifti më i lumtur

Ka kohë që janë të martuar, kanë një vajzë simpatike. Është fjala për hendbollistin Dukagjin Azizin dhe ish volejbollisten e mirënjohur të kombëtares së Kosovës, Edona Gjinolli.  Sportistët e shquar, janë çift i lumtur dhe synojnë që vajza e tyre, Nina, një ditë të bëhet sportiste. Edona thotë se po kalon një jetë të lumtur me Dukin dhe kanë plane të shumta për të ardhmen, bashkëshortët e lumtur dhe që vazhdimisht flasin për sport. Dukagjini është anëtar i KH Drita që lufton për kreun e tabelës, kurse Edona mendon t’i kthehet sërish volejbollit, në zejen e trajneres.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera