E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë - Bota Sot
E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë

Mediale Vip

E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 17:33
Fjolla Morina

Në muzikë vetes i thotë se është e zonja.

E tillë, Fjolla Morina po duket se është edhe në kuzhinë.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet ushqimi i përgatitur dhe sipas shkrimit të lënë, ajo ka thënë se e ka bërë gjithë këtë gatim.

Ndonëse nuk e dijmë nëse shijen e ka kaq të bukur sa duket nga jashtë, prapë se prapë Fjolla meriton lëvdata.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera