Adelina ekspozon linjat trupore, shumë femra mund t’ia kenë zili - Bota Sot
Adelina ekspozon linjat trupore, shumë femra mund t’ia kenë zili

Mediale Vip

Adelina ekspozon linjat trupore, shumë femra mund t’ia kenë zili

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:15
Adelina Berisha

Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar dy fotografi shumë të nxehta në Instagram dhe Instastory.

Duke vënë në pah linjat trupore, ajo tregoi edhe njëherë se është e kompletuar edhe në pamje edhe në talentin për muzikë.

Kujtojmë që Adelina është në përgatitje të këngëve të reja dhe së shpejti do ta lansojë njërën prej tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera