Kanye West pa dashje e tregon kodin e telefonit gjatë takimit me Donald Trump - Bota Sot
Kanye West pa dashje e tregon kodin e telefonit gjatë takimit me Donald Trump

Mediale Vip

Kanye West pa dashje e tregon kodin e telefonit gjatë takimit me Donald Trump

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 21:22
Kanye West

Kodi i telefonit të Kanye West nuk është më privat.

Reperi  41-vjeçar vizitoi sot Shtëpinë e Bardhë ku edhe u takua me presidentin amerikan Donald Trump, transmeton Klan Kosova.

Gjatë takimit, Kanye vendosi t’ia tregonte Presidentit një foto të një avioni me hidrogjen.

Në praninë e shumë gazetarëve, Kanye nxori telefonin e tij dhe shkroi kodin i cili edhe u kap nga kamerat.

Duket sikur kodi ishte ‘00000’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera