Ja kur publikohet kënga e re e Kidës - Bota Sot
Ja kur publikohet kënga e re e Kidës

Mediale Vip

Ja kur publikohet kënga e re e Kidës

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 22:22
Kida

Kida po vjen me këngë të re.

Madje, këngëtarja ka gati edhe klipin dhe i gjithë finalizimi ka një datë për lansim.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet menaxheri i saj, Mehmet Elshani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Premier me 17.10.2018 KIDA ???????????? @kida @zzapnchriss @filmnation.al @fibulakosova

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Përmes një video të hedhur në Instagram, Elshani tha se kënga dhe klipi i Kidës do lansohet me datën 17 të këtij muaji.

Duke mos zbuluar shumë, mbesim të shohim se çka do na sjell kësaj radhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera