Kjo është performanca e Dua Lipës në Jimmy Kimmel Live - Bota Sot
Kjo është performanca e Dua Lipës në Jimmy Kimmel Live

Mediale Vip

Kjo është performanca e Dua Lipës në Jimmy Kimmel Live

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 22:50
Dua Lipa

Dua Lipa ‘goditi’ skenën si mysafire e Jimmy Kimmel Live, natën e kaluar, dhe perfomancën e saj tashmë mund ta shihni të plotë.

23-vjeçarja performoi me këngën e fundit ‘Electricity’ e cila u publikua në shtator.

Kënga është aktualisht e shtata në tabelën e Billboard’s Dance/Electronic.

Në rast se ju ka humbur, Dua performoi me këtë këngë në American Music Awards 2018.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera