Arta Elezaj flet për eksperiencën në “Duplex”: Si u bëra pjesë e spektaklit - Bota Sot
Arta Elezaj flet për eksperiencën në “Duplex”: Si u bëra pjesë e spektaklit

Mediale Vip

Arta Elezaj flet për eksperiencën në “Duplex”: Si u bëra pjesë e spektaklit

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:34
Arta Elezaj

“Duplex” është një nga emisionet më të reja që ka filluar në Tv Klan dhe që do t’iu shoqërojë çdo të shtunë në orën 20:05.

Në këtë sezon të parë, përveç aktorëve që kemi parë edhe më parë, kemi parë edhe një aktore të re nga Kosova, e cila ka tërhequr mjaft vëmendjen me paraqitjen e saj. Bëhet fjalë për Arta Elezajn. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin”Rudina” në Tv Klan ku tregoi më shumë për eksperiencën e saj në “Duplex” dhe se si u bë pjesë e tij.

“Ka qenë producenti Turjan Hyska ai që më bëri ftesën për të qenë pjesë e “Duplex” dhe ishte kënaqësi për mua. Është një eksperiencë e re dhe po ndihem shumë mirë. Aktorët më kanë bërë të ndihem shumë mirë dhe më duket sikur kam kohë këtu. Ishte hera e parë që ngjitesha në skenë live me publikun, por aktorët më kanë bërë të ndihem mirë dhe t’i harroj emocionet. Në çdo puntatë unë vij me një personazh të ri, por roli im është joshja e djemve”, tha Arta Elezaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera