Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Era Rusi surprizon me përgjigjen - Bota Sot
Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Era Rusi surprizon me përgjigjen

Mediale Vip

Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Era Rusi surprizon me përgjigjen

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:38
Era Rusi

Era Rusi është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës shqiptare. Së fundmi ajo ka publikuar edhe projektin e saj të fundit me titull “Më dhemb dashnia”, i cili rezultoi mjaft i sukseshëm.

Mirëpo ditën e sotme Era ka qenë e ftuar në emisionin “Trokit”, ku moderator Ermal peçi e ka vënë në lojë me disa pyetje të shkurtra.

“4 gjërat që Era Rusi shikon të parat tek një mashkull nudo,”- e pyet Ermali.

“Nudo? Sytë, vetullat, hundën, buzët,”- u përgjigj Era.

“Gënjen, gënjen, gënjen..”- tha Peçi dhe të dy ja plasën të qeshurit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera