Ben Affleck ndahet nga modelja e njohur - Bota Sot
Ben Affleck ndahet nga modelja e njohur

Mediale Vip

Ben Affleck ndahet nga modelja e njohur

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 06:32
Ben Affleck dhe Shauna Sexton

Ben Affleck e ka shkëputur lidhjen e tij me Shauna Sexton – pavarësisht se modelja pretendon se ajo dhe aktori janë ende të bashkuar, transmeton Klan Kosova.

Një mik i Affleck ka thënë për Just Jared: ‘Ben dhe Shauna nuk janë më bashkë’.

Burimi shtoi se ish-bashkëshortja e tij, Jennifer Garner, nuk ishte e kënaqur me marrëdhënien e tij të re.

Ndërsa në anën tjetër, kur modelja u pyet nga Daily Mail javën e kaluar, në lidhje me marrëdhënien e saj me aktorin, ajo u përgjigj: ‘Mos besoni gjithçka që lexoni në internet’.

Ajo gjithashtu tha për Radar se ajo dhe Affleck nuk janë ndarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera