Grabitet shtëpia e Rosela Gjylbegut - Bota Sot
Grabitet shtëpia e Rosela Gjylbegut

Mediale Vip

Grabitet shtëpia e Rosela Gjylbegut

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 06:34
Rosela Gjylbegu

Këngëtarja shqiptare Rosela Gjylbegu ka rënë pre e një grabitjeje.

Ngjarja raportohet nga “ShkodraNews”, sipas të cilit, shtëpia e këngëtares është vjedhur pa lënë gjurmë.

Fatmirësisht në momentin e grabitjes askush nga familjarët nuk ka qenë brenda, sepse familja e këngëtares jeton në Tiranë.

Hajdutët kanë marrë disa sende që kanë gjetur brenda dhe më pas janë larguar.

Grabitjet janë kthyer në një problem i madh në qytetin e shkodrës. Numri i tyre është në rritje gjithnjë e më shumë duke u kthyer në një situatë problematike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera