Skerdi paralajmëron hit dhe do të jetë bashkëpunim - Bota Sot
Skerdi paralajmëron hit dhe do të jetë bashkëpunim

Mediale Vip

Skerdi paralajmëron hit dhe do të jetë bashkëpunim

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 06:38
Skerdi

Ylli i ri i muzikës RnB, Skerdi, është në përgatitje të projektit të ri.

Këngëtari është aktualisht në studion e RedBox duke punuar në projektin e ri.

Ai po punon me producentin më të madh shqiptar, BigBang.

Në InstaStory, Skerdi ka konfirmuar se bëhet fjalë për një bashkëpunim.

Madje, ai e ka quajtur edhe hit.

“Hiti po vjen bashkë me një ft.”, u shpreh Skerdi.

Hitet nuk janë utopi për Skerdin, i cili gjatë verës realizio mega hitin “Si Bugatti” me Gjikon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera