“Krejt ti Fala” hit i madh, mbi tetë milionë për një muaj nga Majk dhe Yll Limani - Bota Sot
“Krejt ti Fala” hit i madh, mbi tetë milionë për një muaj nga Majk dhe Yll Limani

Mediale Vip

“Krejt ti Fala” hit i madh, mbi tetë milionë për një muaj nga Majk dhe Yll Limani

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 09:38
Majk dhe Yll Limani

Se është bërë hit tashmë dyshime nuk ka për këtë.

Dyshja Yll Limani dhe Majk sollën kohë më parë projektin e fundit të tyre.

“Krejt ti Fala” titullohet krijimi i tyre, një projekt mjaft atraktiv i dyshes.

Ylli dhe Majk punuan këngën në studion Diverse Music, dhe tashmë projekti është bërë hit.

Teksti është realizuar nga Majk dhe Yll Limani.

Klipi është realizuar nga Imagine Films dhe tashmë ka arritur mbi 8.5 milionë klikime.

Majk ka paralajmëruar projekte të reja që do të publikohen shumë shpejt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera