Flet e “dashura” e Capital T, tregon lidhjen që ka me të - Bota Sot
Flet e “dashura” e Capital T, tregon lidhjen që ka me të

Mediale Vip

Flet e “dashura” e Capital T, tregon lidhjen që ka me të

Nga: B.S Më: 12 tetor 2018 Në ora: 10:08
Capital T dhe Marija Kolinovic

Dje reperi Capital T publikoi foto me një vajzë, me të cilën mbante dhe duart, që ngjalli shumë reagime në rrjete sociale, duke thyer zemra të shumë fanseve të tij.

Fotografi ka publikuar edhe vajza e cila quhet Marija Kolinovic, e cila është ish Miss Mali i Zi, shkruan Bota sot.

Bukuroshja përmes fotove të publikuar në Insta Story, ka treguar se me reperin ka vetëm raport të natyrës profesionale, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për ndonjë klip.

Ajo ka treguar se ka të dashur dhe ka publikuar foto duke u puthur me të.

Andaj, qetësohuni vajza, Trimi duket të jetë ende single./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera