‘Si t’u duk?’, Dua Lipa i futet në shtrat moderatorit të njohur - Bota Sot
‘Si t’u duk?’, Dua Lipa i futet në shtrat moderatorit të njohur

Mediale Vip

‘Si t’u duk?’, Dua Lipa i futet në shtrat moderatorit të njohur

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 14:19
Dua Lipa dhe Jimmy Kimmel

Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare më të sukseshme në muzikën botërore. Por ajo ka çuditur fansat me pjesëmarrjen e saj në një video të cilësuar mjaft të “zhurmshme”.

Dua, me ndihmën e bashkëshortes së prezantuesit të njohur Jimmy Kimmel, i ka përgatitur një rreng në mes të natës. Ajo ka marrë me vete edhe kërcimtarët e saj, e kështu i kanë shkuar në shtëpi.

Ata i kanë “pushtuar” dhomën e gjumit Jimmy-t i cili ishte shtrirë dhe flinte. Pasi kërcyen bashkë, në fund të performancës, Dua u shtri në krevat me prezantuesin dhe e pyeti: “Si t’u duk?”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera