Çfarë e çoi Selena-n drejt psikiatrisë? Miqtë e saj zbulojnë arsyen - Bota Sot
Çfarë e çoi Selena-n drejt psikiatrisë? Miqtë e saj zbulojnë arsyen

Mediale Vip

Çfarë e çoi Selena-n drejt psikiatrisë? Miqtë e saj zbulojnë arsyen

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 15:01
Selena Gomez

Ditën e djeshme u raportua se Selena Gomez është shtruar në psikiatri dhe po merr mjekimet e nevojshme pas një krize emocionale që ka pësuar së fundmi.

TMZ raportoi se arsyeja kryesore për gjendjen e saj ishte lajmi për numrin e ulët të qelizave të bardha pas transplantit që bëri.

Por burime pranë Selenës për ‘Daily Mail’, kanë zbuluar se nuk është kjo arsyeja e vërtetë.

“Ajo është vërtet e bukur, e zhytur në mendime dhe e ëmbël, por ajo ndihet përgjegjëse për shumë njerëz të tjerë dhe që në moshë të re është e mbytur nga shumë presion”, rrëfejnë miqtë e saj.

Kujtojmë se këngëtarja ka kaluar edhe më herët faza depresive për të cilat ka folur, por këtë herë gjërat duket se janë serioze.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...