Ja cili është çifti shqiptar më i kërkuar në Youtube - Bota Sot
Ja cili është çifti shqiptar më i kërkuar në Youtube

Mediale Vip

Ja cili është çifti shqiptar më i kërkuar në Youtube

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 20:10
Ndër çiftet më të kërkuara në showbizz-in shqiptar

Padyshim që kohëve të fundit ata janë kthyer ndër çiftet më të kërkuara në showbizz-in shqiptar.

Mozzik dhe Loredana janë kthyer në kryefjalë të titujve rozë sepse së shpejti ata do të bëhen prindër, por pas bashkëpunimit të tyre më të fundit “Bonnie and Clyde”, itensiteti i interesit mbi ta u rrit akoma dhe më shumë sepse kënga rezultoi në një sukses të vërtetë.

Por së fundmi ata kanë shënuar dhe një tjetër rekord.

Në të dhënat e Google të zbuluara nga media, figuron se ata janë njerëzit më të kërkuar nga shqiptarët gjatë muajit të fundit në Youtube.

Duket se lajmet e mira nuk kanë fund për dyshen kaq të dashur nga të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera