Gjyste Vulaj kapet duke puthur me një femër - Bota Sot
Gjyste Vulaj kapet duke puthur me një femër

Mediale Vip

Gjyste Vulaj kapet duke puthur me një femër

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 00:36
Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj ka befasuar dikur fansat me një fotografi.

Kohë më parë, Gjyste Vulaj ka goditur me postimin e një fotografie të çuditshme që nuk e kemi parë asnjëherë më herët në profilin e saj.

Ajo ka puthur një femër, mirëpo nuk kishte sqaruar se kush është ajo. Me sa duket në foto, ajo është në prapaskenë të ndonjë koncerti të saj dhe ajo duhet të jetë ndonjë fanse e Gjystes.

Gjystja ka postuar foton me mbishkrimin:

“Ups!!

Puthja e par nga nje femer ,

Ma vodhi puthjen, but its ok.)”

Kështu duke bërë që ndjekësit e saj të çuditen me këtë veprim të këngëtares shqiptare nga Mali i Zi, pasi që ajo është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera